| elena_6631 a întrebat:

Ati folosit careva pernute scholl pentru pantofi cu toc? mai exact pentru pingea? cat sunt de usor de purtat? sunt comozi? mi-am cumparat o pereche de pantofi de 11 cm si mi-e frica sa nu ma doara picioarele, vreau sa stiu daca sunt bune :* funda

Răspuns Câştigător
| LoL a răspuns:

Cunosc pe cinev care le folosea pentru tocuri de 18 cm si imi spunea ca sunt extraordinare ca dupa o noapte nu se simtea obosita de loc. fffff bune le recomand...

1 răspuns:
| pisioi a răspuns:

Pai picioarele oricum or sa te doara si fara si cu ele.tongueeu am dar nu le-am folosit niciodata.