| Alexandra3012 a întrebat:

Am dimensiunea piciorului foarte mica, mi-am cumparat o pereche de pantofi cu toc iar la unul dintre picioare imi sare pantoful, le-am pus si pernute pentru picioare dar degeaba. si e vorba doar de unul dintre pantofi... Ce pot face sa ii pot purta?

2 răspunsuri:
| crhh a răspuns:

Cel mai bine e sa te intorci de unde ai cumparat pantofii pentru ca se poate sa nu-ti fi dat aceeasi masura si sa-i schimbi pana gasesti o pereche de pantofi care sa-ti fie buni! Totodata, data viitoare, probeaza-i pe ambii, ca sa nu mai intampini probleme de genul acesta!

| Alexandra3012 explică:

Ambii pantofi sunt aceeasi marime