| Dimineata a întrebat:

Ati folosit creme de la avon pentru puncte negre? Cum se numesc? Ce eficacitate au? Cum ati procedat?

2 răspunsuri:
| tulipenoir1996 a răspuns:

Cauta-le in brosura...eu am folosit de la Clearskin mai multe produse, si pot sa spun ca sunt destul de bune...http://www.eu-style.50bani.net/......-1-c1.html uita-te pe pagina 124: acolo sunt produsele pentru puncte negre, si sunt foarte bune, si usor de folosit.Cauta-ti reprezentatul Avon, si comandati produse, iar instructiunile le vei gasi pe spate, nu sunt greu de folosit. Si inca ceva:daca ai in jur de 20 de ani, poti sa iti iei gelul de curatare de la Anew Aque Youth, care este BESTIAL pentru punctele negre.Acela l-am folosit si eu, doar ca eu sunt prea mica, si am inceput sa folosesc doar de la Clearskin.Deci, daca ai 18-25 de ani, poti sa-l comanzi, altfel NU! De la Clearskin este foarte buna pentru fata si masca exfolinata:cauta in brosura, asa trebuie sa scrie; este chiar foarte buna, si merita sa incerci; nu este neaparat pentru puncte negre, este buna pentru orice:eu am folosit pentru cosuri si puncte negre! Sper ca te-am ajutat!

| IuLLyaa02 a răspuns:

Eu am o crema clear skin se numeste dar nu este buna de nimic, crema actioneaza in functie de piele la fel ca si celelalte creme