| ღCuteღKissesღ a întrebat:

Ati folosit clear skin pentru puncte negre de la avon?
A avut vreun efect in indepartarea punctelor negre?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| ÎmiPlaceDeMăta a răspuns:

A folosit o prietenă de-a mea. Funcționează!happy

| Loryb a răspuns:

Buna, Gama Avon Clearskin este special conceputa pentru combaterea punctelor negre, aici gasesti mai multe informatii despre produsele din aceasta gama: http://produse-avon.blogspot.ro/search/label/Clearskin. Dar trebuie pe langa combaterea efectului, sa cauti si cauza, pentru a putea avea rezultate de durata.

| BeautifulMind a răspuns:

Da! eu am.folosesc de cateva luni si este foarte buna, mie imi place!winking