| Denisuca21 a întrebat:

Ati folosit serul syoss shine-sealing finish fluid? https://www.google.ro/......ps?/search
Ce parere aveti de acest produs? e bun pentru par?

2 răspunsuri:
| Marcela9Xd a răspuns:

Nu l-am folosit! big grin

| Teomari a răspuns:

Nu sunt bune produsele de la syoss mi-am luat cica o protectie pentru par si cand il intind cu placa parca se arde si mai tare am niste varfuti albe...nu ti-as recomanda mai bine iti strangi bani si iti iei de la selective professional on care o lotiune bunawinking eu folosesc si sampon si masca de la firma asta si sunt super bunee :*... Sper ca te-am ajutat! :3