| T a întrebat:

Ati folosit ulei de ricin? Ce efecte a avut(pentru unghii si gene)?

2 răspunsuri:
| kidulinha a răspuns:

Eu folosesc din iarna. Si mi-au crescut super mult genele de jos... Sunt aproape cat genele de sus:X E super bun, dar trebuie aplicat in fiecare seara. Ma rog mie imi mai era lene si nu il aplicam in fiecare seara. Iar unghiilor le da stralucire :X si la intareste. e super bun uleiul:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

L-am folosit pentru gene o saptamana si au crescut putin.Pentru unghii nu am folosit decat o data si le-a dat putin luciu.In timp le face mai rezistente, din cate am citit eu.