| dada_2571 a întrebat:

Ati folosit ulei de ricin pe gene? A avut efecte vizivile?

Răspuns Câştigător
| ViseColorate_4467 a răspuns:

Nu stiu ce sa zic, am auzit si eu ca uleiul de ricin favorizeaza cresterea genelor, si eu am folosit si nu m-a ajutat prea mult. Dar nu am folosit regulat, adica o zi da-2 nu pe o perioada de vreo 2 saptamani, apoi am intrerupt iar vreo 2 luni, Insa am avut o perioada in care ma dadeam periodic, nici atunci nu m-a ajutat. Dar am inteles ca[,]ca rezultatele sa fie vizibile, trebuie sa folosesti in jur de 6 luni, ceea ce eu nu am facuttongue

4 răspunsuri:
| Crs a răspuns:

Da, eu am folosit, dar din pacate nu am vazut nicio schimbare oh go on

| Maria46854213 a răspuns:

Eu de azi vreau sa incep sa folosesc si daca vad vreo schimbe te anunthappy

| brunetteee a răspuns:

Am folosit si eu. dar nu a avut nici un efect`

| dada_2571 explică:

*vizibile