| Madyupsik a întrebat:

Aveam un par blond, lung natural dar azi am fost la frezer si am vrut sa imi schimb coafura, am vrut sa imi fac breton scarit si parul sa mi-l scaresc. Dar domnisoara m-a frezat nici scarit dar nici nu mi l-a lasat asa lung si acum parul meu e mai scurt decit pina la umeri, nici nu ajunge la umeri. Ce sa fac cum sa fac ca sa imi creasca mai repede, poate stiti ceva metode? scuze categoria, dar sincer am o mare nevoie de aceasta. Funda +vot si orice doriti

9 răspunsuri:
| ELena30 a răspuns:

Buna. Incearca sa folosesti ulei de ricin. Se gaseste in farmacii, iar pretul este accesibil. Este bun si pentru unghii deoarece grabeste cresterea. Incearca l dar oricum parul creste in medie un cm pe luna, poate te va ajuta cu cativa mm in plus. Sa sti ca si parul scurt se poarta mai ales daca ai parul blond natural si mai e si drept, atunci o tunsoare bob iti va sta superb. Multa bafta. Te pup. Funda?

| Anonymus314 a răspuns:

Asteapta si tu...

| Marijuana a răspuns:

Tot ce poti sa faci e sa ai rabdare. El va creste cum iti creste de obicei. Daca parul iti creste in mod normal greu asa iti va creste si acum chiar daca ti-ai pune tu si cenusa-n cap, daca esti norocoasa si parul iti creste repede nu pot sa-ti zic decat felicitari laughing.

| Silviu591 a răspuns:

Nu stiu nicio metoda, eu am intrat ca mi-a placut imaginea de profil I don't want to see

| MauiStatue a răspuns:

Dar un creier, n-ai vrea sa-ti creasca?

| Madyupsik explică (pentru MauiStatue):

Draga un creier tie nu tiar lipsi, daca imi scrii asa ceva. Dar iti da crezare.

| roxynutza a răspuns:

Depinde de tipul de par, unele tipuri cresc mai repede altele nu. incearca sa iti faci masti de par naturalewinking mai mult nu pot sa te ajut desi as vrea happy

| denisa123456 a răspuns:

Inca nu este nimic concret despre accelerarea parului parul creste in jur de 1.5 cm pe luna asta depinde de la persoana la persoana, eu sunt hair stylist si nu stiu nici un produs care sa accelereze cresterea parului.Da exista dar nu au nici un efect.bafta

| NikDeea a răspuns:

Foleseste Ulei de racin. eu si pe Gene ma dadeam, cu un bat de urechi si acum le am mai mari! Si eu am parul pana la stomac dar il vreau mai lung.