| anonim_4396 a întrebat:

Aveti conversi? Ce modele/culori? M-am saturat de clasicul negru. Poza?

2 răspunsuri:
| SPaul203 a răspuns:

Si eu m-am cam saturat. Adica mergi in oras si la 2 pasi vezi pe cineva care poarta conversi. Da oricum am gasit 2 seriu geniale: converse×comme des garcons si converse×martin margiela. Mi se par geniali. Daca vrei sa iti iei am gasit comme de garcons×converse si in Romania la pret de conversi obisnuiti

| Georgianaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Imi plac baschetii verzi, rosi, galbeni sau albastri.Sunt superbi!