| Martsje a întrebat:

Aveti idee care ar fi cel mai bun sampon de la syoss pentru par uscat, despicat? Parul meu e foarte aspru si ars cu toate ca nu folosesc placa si nu am reusit sa-l fac moale cu niciun sampon sau balsam. Dar mi.a recomandat cineva SYoss oleo 21, spunand ca samponul iti lasa parul atat de moale incat nu mai ai nevoie de balsam. Aveti idee daca e bun? Mai este si Syoss Repair sau Keratine sau altele si nu as vrea sa cumpar pe ghicite unul care iar sa nu ma ajute.

2 răspunsuri:
| GreenVoid a răspuns:

Samponul n o sa ti satisfaca niciodata asteptarile de par "moale". Balsamul e baza, de la el ai senzatia de par moale nu de la sampon.Pentru par uscat cumpara masti de par hidratante sau fa ti acasa. Sfatul meu e sa nu ti cumperi, eu l am folosit in lipsa de altceva si de curiozitate ca tot vazusem reclame da nu mi s-a parut cine stie ce.

| Cristinaaa57 a răspuns:

Sampoanele nu prea ajuta, dar totusi foloseste unul pentru parul uscat in orice caz.Foloseste-l pe cel de la Elseve extraordinary oil si cumpara-ti uleiul de la syoss micro oils pe care poti sa-l folosesti si pe parul uscat, e foarte bun