| office1999 a întrebat:

Aveti idee cat ar costa o operatie laser pentru a scapa de semnele post acneice?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta la tine in oras clinici care se ocupa cu asa ceva, ii suni ( pentru ca din dracu stie ce motiv ei nu afiseaza preturile pe site ) si intrebi cat costa, cate sedinte ar trebui sa faci, te uiti pe site daca au poze cu inainte si dupa etc. Posibil sa fie si 100 euro o sedinta.

http://pasagera.ro/solutii-pentru-cicatricile-post-acneice.html

| PeFuga a răspuns (pentru anonim_4396):

E posibil ca preturile sa nu fie afisate intrucat difera de la caz la caz foarte mult. Daca ar scrie ca pretul variaza intre 50 si 1000 euro nu cred ca ajuta foarte mult... Cel mai bine e sa mearga la o consultatie pentru un plan de tratament si un pret exact.

| AllCeoxsitsina07 a răspuns:

De ce sa iti faci o operatie cu laserul pe cand poti urma un tratament bun?! E mult mai eficient si mai ieftin, bineinteles ca cu tratamentul va dura 2-3 saptamani pana scapati de acnee, dar e mult mai natural si mult mai simplu! Sper ca te-am putut ajuta :*