| RedFantasy a întrebat:

Aveti vreun remediu pentru unghiile exfoliate sau impotriva exfolierii lor? Funda pentru cel mai folositor raspuns

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
| alysk84ever14_6997 a răspuns:

Ce au zis cei de mai sus dar poti incerca si cu lamaie. Lamaia iti intareshte unghiile

| lylo a răspuns:

Eu folosesc intaritor de unghi este foarte bun

| blackfire a răspuns:

Buna Dada iti recomand ulei de ricin sau baga unchile in apa cu sare big grin... sper sa te ajute :*

| ella_7133 a răspuns:

* incalzesti putin ulei de masline intr-un bol si stai cu unghiile vreo 5 minute
* poti folosi lac de unghii farmec cu vitamina B si eu am avut aceasta problema si am rezolvat-o cu aceste metode sper sa iti fie de folos happy