| Tamari123 a întrebat:

Avon sau Oriflame?
La raport pret calitate care e mai bun?

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Niciuna. Sunt un rahat ambele firme.

| SilentRain a răspuns:

Niciuna

| wonderwoman123 a răspuns:

Niciuna. Crede-mă.
- fardurile zici ca sunt pentru copii atât de prost sunt pigmentat
- fondurile de ten efectiv dispar de pe fata, si alea de Avon iti fac acnee
-primere nu fac nimic
- Ojele sar imediat de pe unghii
- produsele de skincare de folosesti si doar atat ca nu fac nimic
- ori ca te dai cu ruj negru pe gene ori ca te dai cu mascare de la oriflame sau avon tot aceeasi branza e
- rujurile nu sunt rezistente
- concealere sunt prea uscate si se strang in liniile fine
- pensulele sunt un dezastru te inteapa ff rau
- mai bine te dai cu pudra de bebelusi pe fata decat cu pudrele lor.
NU LE RECOMAND. MAI BINE DAI MAI MULT PE UN PRODUS BUN SI AI GARANTIA CA O SA FUNCTIONEZE SI CA E TESTAT DERMATOLOGIC DECAT SA DAI 15 LEI PE UN PRODUS CARE NU E BUN DE NICIO CULOARE. SORRY, DAR STAI DEPARTE DE ELE

| Tamari123 explică (pentru wonderwoman123):

De unde pot cumpara si eu un parcum?

| wonderwoman123 a răspuns (pentru Tamari123):

Depinde. Daca vrei ieftin incearca BU si The body shop. Daca vrei scump YSL, Lancome, Armani, Guerlan si Hermes

| Stanciu_Agnes_Daniela_1994 a răspuns:

Oriflame, din punctul meu de vedere, au produse bune, eu le folosesc și nu am avut probleme

| Alex69best a răspuns:

Avon clar