| CristinaElena96 a întrebat:

Azi mi-am luat o pereche de pachesti negrii si nu stiu cu ce ar merge? Ma ajutati va rog ( PS: nu prea port tinute sport), Funda multumesc:*!

Răspuns Câştigător
| catalinalina a răspuns:

Merg cu orice este culoare mai neutra, ca un tricou alb cu negru cu un model mai funny si cu niste blugi lungi mai inchisi la culoarewinking accesori poti sa iti iei ce vrei tu...sau daca este vara poti sa iti iei niste pantaloni scurti mai inchisi si cu un tricou peste buric cu niste paietewinking! sper ca te-am ajutat