| Andreea1119 a întrebat:

Am un majorat la un coleg de clasa si nu stiu ce sa port.ma gandeam la ceva mai haotic, de ex: o pereche de pantaloni conici cu buzunare mai bufante(negrii), un tricou alb, o vesta sub sani neagra, o pereche de tenisi pana mai sus de glezna si o palarie nu prea eleganta dar nici prea sport, alba cu ceva negru pe ea, Oare merge? astept pareri...am uitat sa zic de "bling bling'uri..." ceva lant lung mai "Interesant"

4 răspunsuri:
| Andreea1119 explică:

Vreau mai multe pareri...:-s

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pantaloni conici negri, un fel de bigmen scurt tot negru si bufant dar facut de tine astfel incit fermuarul sa-i vina pe tot bratul in interior si sa continuie pe sub brat pe bigmen in partea dreapta sau cea stinga pina jos. Centura alba la vedere si incaltari sport tot albe. Daca fermuarul ar fi tot alb si fosforescent ar fi excelent.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu uita de accesorii. si cred ca merge ceva mai rock style asa http://www.argintarie.ro/......-pg-1.html

| angelo_8500 a răspuns:

Ba esti mistoaka rau mie imi place mda