| delia_6094 a întrebat:

Azi sau maine vroiam sa-mi comand de pe net de la altex trusa de coafat http://www.altex.ro/......negru.html e vreo problem daca o iau de pe net adica comand?

4 răspunsuri:
| gabrielaoana11 a răspuns:

Nup doar ca s-ar putea sa platesti o taxa de livrare

| MihaelaPopescu a răspuns:

Buna dimineata Delia, alegerea ta este foarte buna, comenzile online de la Altex sunt livrate gratuit indiferent de valoare si de destinatie. O zi buna, Mihaela

| MihaelaPopescu a răspuns:

Buna dimineata Delia, alegerea ta este foarte potrivita happy comenzile online de la Altex sunt livrare gratuite indiferent de valoare si destinatie. O zi buna, Mihaela

| iuliaa_1792 a răspuns:

Sincer.e chiar tare trusa de coafat si daca o comanzi pe net. livrarea e gratuita