| AnaNuSuntPa a întrebat:

B.B Cream sau fond de ten Maybelline Affinitone? big grin

Răspuns Câştigător
| Ceriik a răspuns:

Foloseste atunci maybelline.e super pentru tenul uscat.

7 răspunsuri:
| Ceriik a răspuns:

Bb cream nu e bun daca ai tenul gras

| AnaNuSuntPa explică (pentru Ceriik):

Pai eu chiar il am gras sad am vazut ca este un bb cream special pentru ten gras? Oil free mi se pare, e mai bun fondul de ten pentru tenul gras?

| Ceriik a răspuns (pentru AnaNuSuntPa):

Foloseste atunci maybelline.e super pentru tenul uscat.

| Seby90 a răspuns:

Sunt un ciudat, citeam crema pe fund si mi s-a parut interesant threadul, am sa plec dezamagit. nu mai speria oamenii!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://mada-noname.blogspot.ro/......tone.html, ei ii luceste tenul si nu il are gras ci mixt, il mai vrei :))? Trebuie sa cauti fond de ten special, si pudra. Eventual fa-ti niste masti naturale ca sa nu mai fie gras.

Răspuns utilizator avertizat
| GeooGeorgianaBotea1996 a răspuns:

B.b cream

| NightBadDreams a răspuns:

B.B. Cream e okwinking