| Alison95 a întrebat:

Baieti, ati sta cu o fata frumoasa dar care are aparat dentar big grin?

27 răspunsuri:
| IMC90 a răspuns:

Ce are aface aparatul dentar?

| Alison95 explică (pentru IMC90):

Mi se pare inestetic. eu una n-as zambi daca as avea aparat sa nu se observe.

| IMC90 a răspuns (pentru Alison95):

Cine nu poate trece peste asta, nici macar nu merita osteneala. Parerea mea.

| NemNUZ a răspuns:

Tu ai sta cu un baiat care are aparat dentar? Poate da, poate nu depinde cum e persoana aparatul dentar nu conteaza dar daca persoana aceasta nu ma atrage asta e, ramanem prieteni

| RAY a răspuns:

Da

| MeConstantine a răspuns:

De ce nu,
Daca persoana merita se fac si sacrificii, daca nu nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe mine ma intereseaza ca fata respectiva sa aiba creier, dar cu tine n-as iesi pentru ca nu esti la categoria care am specificat-o tinand cont ca ai poza cu miley cyrus la avatar.

| alecx4music a răspuns:

Chiar nu conteaza aparatul dentar.
Frumusetea conteaza, dar intr-o anumita masura...
Cel mai important este caracterul si educatia...
Bafta!

Răspuns utilizator avertizat
| stef112 a răspuns:

Sincerhee hee mi se pare mai atractiva o fata cu aparat dentar sau ochelari!

| Molecula a răspuns:

Eu da, mai ales daca e frumoasa

| Metaloco a răspuns:

Dar ce are? dragosstea ii oarba cand te loveste cupidinita cu sageata nu mai ti cont

| FantaZEW a răspuns:

Hey ^^.Nu conteaza daca o fata poarta aparat dentar, ceea ce conteaza cu adevarat este cum se poarta si cum este educata.70% suflet 30% frumusete ^^.

| Tirri28 a răspuns:

Normal, ce are? big grin. Oricum nu o sa tina o vesnicie maxim dupa 1 an il da jos si oricum nu vad care ar fi problema cu aparatul dentar, poate arata si mai sexy intr-un fel laughing, big grin

| Xoniaa a răspuns:

Sunt fata si am si eu aparat dentar si crede-ma ca nu ii ceea ce crezi adica ceva urat si vai doame de ai aparat esti cea mai urata crede-ma ca o sa-ti placa poate ii ca un accesoriu puppy dog eyes Toate fetele sunt frumoase in felul lor nu-ti fa griji big hug

| Craftt a răspuns:

Ai aparat dentar?
şi totuşi, da.

| Alison95 explică (pentru Craftt):

Nu, dar vreau sa-mi pun!

| FireOfSerenity a răspuns:

Normal ca da.Chiar mi se pare mai atragatoare o fata cu aparat dentar.Demonstrezi in felul asta ca esti o persoana matura, cu personalitate.
Mironositele care spun "vai, cum sa port eu aparat dentar" sau alte replici asemanatoare, atrag numai baieti de proasta calitate.

| JeffHardyTNA96 a răspuns:

Hey ...eu stau cu o fata care poarta aparat dentar si totusi o iubesc mai mult decat pe mine sau pe altcineva big grin

| vladiku a răspuns:

Da

| Vamvu_Florian_1999 a răspuns:

Frumusetea nu conteaza
iubirea conteaza happy

| BlueIcessssssss a răspuns:

Desigur

| B3B3MIKg a răspuns:

Pai normal as sta numa sa fie frumoasa si desteapta alte caltati nu mai conteaza

| baygon a răspuns:

Da normal. Nu prea deranjeza.happy

| D3W a răspuns:

Logic ca da cei asa de rau?
Mare lucru are un aparat dentar straight face
Pri cum o sa-l dea jos
Si daca te simti jenata si stai langa cineva care il placi il dai jos sil ascunzi sau il bagi undeva funda?

| s3bbby211211 a răspuns:

Da ar depinde de tine daca o iubesti cu adevarat o accepti asa cum e ea