| Mandy a întrebat:

Baieti, ce vedeti atragator la o fata? La ce va uitati prima data?
fundita...

Răspuns Câştigător
| faranum3 a răspuns:

Fizicul in primul rand.Si oricat se spune ca se pune accent pe felul in care gandeste sensibilitatea si toate celelalte calitati nimeni nu o sa ii dea atentie unei fete daca nu arata bine crede-ma. Daca ai sani, fund frumos si draguta la fata asta conteaza in fata unui baiat. Daca nu, nu iti da aproape nimeni atentie si asta nu o sa se schimbe niciodata credema.Pt ca sincer nu am vazut in viata mea un baiat care sa spuna uite frate cat de bine gandeste fata asta si cat de inteligenta poate fi iar altu' de langa el sa spuna dar nu are sani... ce conteaza uite cat de desteapta e! Dar chestia e ca si voi va folositi de asta si cand stiti ca sunteti frumoase si atunci puteti avea orice baiat si sa il modelati cum vreti pentru. ca voi cu asta ne conduceti si atat de prosti suntem.Intr-adevar mai sunt si exceptii dar extrem de rar.
Cam asta e adevarul si sincer cred ca si voi stiati asta!
Sper ca am ajutat si daca e cineva care poate sa ma contrazica chiar as dori sa cunosc si eu astfel de persoane.
fundita?kiss

12 răspunsuri:
| xXBernaXx a răspuns:

Prima oara baietii se uita la corp pentru ca aia vad prima oara si dupa aia la interiorul fetei pentru ca nu stiu cu me in interior din prima dar stiu cu me pe dinafara din prima pentru ca o vad dar din einterior trebuie sa o cunoasca casa stie cum e.Prima oara se uita la exterior.big grin Funda?

| Cretaker a răspuns:

La fund, I guess.

| hax0r a răspuns:

Etilotest, Fund, picioare, sani, maini cap sa vad daca-s la locul lor. nu de alta, dar am avut surprize in trecut

| Cristea a răspuns:

Face-tits-ass...

| Dymytros a răspuns:

Mda nu o sa mint deci ma uit intai la forme si dupa la fata
mie imi plac blondele cu parul lung si drept big grin
funda big grinbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai mai intai te uiti daca are fund si tate si daca e frumoasa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prima data ma uit la fata ei cat de frumos are parul fata in fine, la corp si la comportament, daca vezi ca vine o fata frumoasa si cand trece pe langa tine isi da aere laughing te lasi pagubas trebuie sa te comporti tu normal sa nu iti faci altele zise de cineva, fi tu insusi, ceva mulat pe tine si dai drumu la agatat de baieti happy te agata ei pe tine

Pa, pa

| Mist a răspuns:

Pai in ordine ar fi fata sa fie macar draguta, sa stiu ca o duce capu', zambetul si corpul, nu cred ca as dori una supra dotata dar cu mintea goala big grin, sa fie ea insasi si sa nu se machieze in exces, a si sa nu uitam sa aiba parul lung macar peste umeri asa

| Ady_3821 a răspuns:

La fizic... Funda?

| AdyPunk a răspuns:

Corp(Sani, fund sa nu fie grasa blah)si Fata tonguelaughing

| erickbest90 a răspuns:

La fata.tate.cur laughing

| alexutz_3714 a răspuns:

Prima oara ma uit daca e frumoasa daca are fund bun, sanii :o sa o cunosc sa vad daca imi place, aflu nr de tel ii dau mesaje sa nu stie de la cine e ii cer la prieteny sa ma ajute sa o intrebe si dupa aia incep sa aflu unde sta o coduc acas poate fac rost de o intalnire si e a meabig grinbig grin Funditabig grinbig griniti dau nr de telbig grin