| adventure a întrebat:

Baieti la ce va uitati prima data la o fata? Ce va place sa vedeti la o >fata?:

6 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Fund şi ţâţe.
Restul deja e pe planuri secundare.
Dacă nici măcar una din cele două condiţii nu sunt vag îndeplinite = nasol happy

| lifeistough a răspuns:

La fata sa fie draguta si ochii in special!

| MosCraciun a răspuns:

FUND big grin apoi fata si celelalte...

| Muffins a răspuns:

Kongeriket, deci sa inteleg ca daca respectiva are o gura pocita, fata patrata, ochi cu privire intersectata, nas borcanat dar are "fund şi ţâţe" totul este perfect? chiar nu pot sa va inteleg uneori, baieti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De regula la picioare Nu ieste o regula Tot cea ce e frumos este si placut dar cred ca cel mai mult conteaza ca ambii sa se placa si sa existe o atractie energetica intre cei doi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

OOO faaaata!