| RAY a întrebat:

Banuiesc ca si la voi in orase sunt piete de haine cu haine contrafacute cu haine renumite gen adidas,nike,ati cumparat vreodata aceste produse, ce produse aveti despre astfel de produse?

3 răspunsuri:
| RainmakerX a răspuns:

Da,sunt peste tot din astea.Ce parere sa am? Atata timp cat este confortabil si imi place atunci nu conteaza de unde vine, nu?
Banuiesc ca te refereai la "ce parere aveti despre altfel de produse". Depinde de produs. Unele dintre ele chiar sunt bune si merita cumparate dar altele sunt doar prostii care se rup dupa cateva zile, stii cum se spune "Putin dai, putin te tin."
De obicei daca imi plac si daca ma simt bine in ele le iau si asa.
Bafta!

-Blytz-

| RAY explică (pentru RainmakerX):

Eu am dat 553 de lei pe niste adidasi adidas noi de la reprezentanta adidas din mall sau desliptit in 2 saptamanii, la fel si la hervis, acuma sunt pe nike cu adidasi doar, dupa cum vezi depinde de noroc, auzi ca nu am voie sa alerg in ei deci am dat 335 de lei asa mi-a spus vanzatorii, eu isi recomand veer ca sunt de durata

| RainmakerX a răspuns (pentru RAY):

Am avut veer. Mi s-au dezlipit in varfuri de la fotbal. Adevarat, chiar sunt de calitate. Vara stii ce fac? Iau bascheti. Sunt mai ieftini si nu ma doare sufletul daca ii prapadesc la fotbal si toate cele...pana la urma adidasii se duc la fel de repede. Acum poate iesi mai bine sa iei X perechi de bascheti care sa te tina ceva mai mult decat cine stie ce pereche scumpa care ti se dezlipeste cand lovesti prima minge.
Am avut veer.Chiar sunt de calitate(s-au dezlipit dar tot te tin mult mai mult ca orice alti adidasi). Merci pentru sfat!