| emocool1998 a întrebat:

Blugii stransi sunt la moda

9 răspunsuri:
| noktambul a răspuns:

Asta e intrebare sau constatare?

| Biencush a răspuns:

Da, se numesc blugi skinny, stramti de sus pana jos pe picior, ca si colantii.

| BiwCupcake a răspuns:

O daaa love struck

| ciufiXXXXXX a răspuns:

Daa:X...raman mereu la modatongue
sunt super cool

| stefaniacristina77 a răspuns:

Hei emoolove struck! Da, sunt foarte tari si de diferite odele.Simpli,taiati si de diferite cuori.Bafta!^^

| Baton a răspuns:

Este o intrebare?
daca da atunci iata si raspunsul.
daca te vei duce la medic specializat in chestii din astea iti va spune sa nu porti blugi foarte stramti deoarece nu lasa pielea sa respire... dupa aia vei avea probleme.
in general poarta ce iti vine tie bine.nu conteaza ca e la moda sau nu.sau daca e ceva mai old atunci poti sa le dai fata de noi si sa ii faci trendy tongue

| Teodora777 a răspuns:

Sigur ca da

Răspuns utilizator avertizat
| Papusa_1623 a răspuns:

Da desigur.happy