| PumpkinDoll a întrebat:

Bluza cu maneci dungate(roz pastel si alb)si restul negru.Credeti ca ar merge cu niste blugi rupti negri, tenisi/adidasi roz/negru cu sosete albe sau fara sosete si o sapca roz? Spuneti-mi voi cu ce ati purta-o

5 răspunsuri:
| Ineys a răspuns:

Negrul si albul merg bine cu orice alta culoare. Nu o sa gresesti niciodata daca asortezi negrul cu alte culori, la fel si cu albul.
Deci... nu mai e nimic de spus. Pana si bluza contine culorile roz alb si negru, nu?

| deeeaqq a răspuns:

Ar fi mai ok fără șapcă, dar dacă tu dorești...
Și da, ar merge blugi negri rupți cu acea bluză.

| PumpkinDoll explică (pentru deeeaqq):

Totusi ma gandeam sa ma iau din negru, sa zicem ca as schimba blugii tot cu unii rupti dar verde mucegai/inchis.Ar merge si asa, sau se strica tot contrastul? Ma gandesc ca rozul merge bine cu verde inchis.Totusi as vedea varianta asta cu blugii verzi ca fiind a doua varianta, aia cu negru fiind mai buna dupa cum ai spus si tu.

| Nătărău a răspuns:

Rozul e pentru fetițe.

| ChawChaw a răspuns:

Se potriveste happy