| Ralucutza_6534 a întrebat:

Bnua, fetelor! Cui ii mai plac lip stick-urile Nivea? Eu le iubesc...Care e preferatul vostru? Are cineva de ciocolata? Am auzit ca sunt mai vechi, dar poate mai exista...

Răspuns Câştigător
| All3 a răspuns:

Eu am Fruity Shine si il ador la fel Si Pearl shine sau Cel cu tubuletul albastru care este hidratant si are gust de vanilie si menta happy

3 răspunsuri:
| Nicoleta a răspuns:

Asta e bun:
http://www.nivea.ro/products/show/36395
Cu ciocolata chiar nu am auzit.:-?

| AnaBejenaru a răspuns:

Si ie imi plac alea, am foarte multe, bine inteles, nu doar de la nivea, preferatele mele sunt cu gust de capsuni si de caramel