| AndreiuuMrrr a întrebat:

#bonjour =D i have a little problem!
La toamna o sa fie prima mea zi de liceu.
La liceul in care am intrat avem uniforma. Pantaloni de costum in general de culoare gri si un sacou albastru.
Cu ce as putea sa ma incalt ca sa arate bine.
As vrea niste poze + site-uri de unde as putea sa cumpar sau un magazin [ din Bucuresti ]

P.S: Eu ma gandeam la niste tenesi Converse maro :-s se potrivesc oare :-s?
Pantalonii o sa fie putin slim.

Funddoii! big grinDDDDDDDDDDDD

4 răspunsuri:
| KaterinaРомановский a răspuns:

Teniși la pantaloni eleganți? Scuze că o zic, dar ăsta e cel mai mare kitch, dovada supremă de țărănism!

| AndreiuuMrrr explică (pentru KaterinaРомановский):

Daca nu prea ai vazut, multe fete poata rochie si tenesi.
Una foarte cunoscuta este cantareata Antonia, sau Rihanna.
Si la baieti, la Romanii au talent. Daca ai observat in Smiley si Bartos erau mereu in costum, elegant si Converse in picioare.

| KaterinaРомановский a răspuns (pentru AndreiuuMrrr):

Și acum dacă toți poartă și habar nu au de unde vine moda asta, înseamnă că și eu trebuie să fac parte din turmă? E în Moldova o zonă numită Dorohoi, o zonă de batjocură unde oamenii purtau costume la teniși, astfel că oamenii din alte zone ale Moldovei râdeau când vedeau pe cineva așa: ia uite, prost din Dorohoi cu teniși și costum! Deci, nu! Faptul că se încearcă forțat o combinare a elegantului cu...casual, îmi face greață! Oricine ar purta această combinație, tot de prost-gust mi se pare!

| Rachetul a răspuns:

Nu folosi niciodata mai mult de 3 culori. cred ca mere negru gri alb.dar cred ca negru e cel mai potrivit