| anonim_4396 a întrebat:

Bruneta sau blonda, cum e mai bine pentru nuanta asta de ten?
http://www.taaz.com/......xvZE8.html

Răspuns Câştigător
| Leerix a răspuns:

Bruneta, cu siguranta!
Persoana din imagine nu are tenul perfect, iar blondul o imbatraneste, ii scoate in evidenta imperfectiunile tenului, nu se potriveste cu culoarea tenului, ii scoate cearcanele in evidenta si o face sa arate mult mai palida decat cu cealalta culoare de par. Culorile inchise (ciocolatiu / saten / brunet) i se potrivesc mult mai bine. Brunetul se potriveste si cu culoarea sprancenelor, cu ochii si cu tenul persoanei, ii accentueaza trasaturile fetei intr-un mod mult mai placut, arata mult mai tanara, mai naturala, e mult mai frumoasa si ii sta mult mai bine din toate punctele de vedere!