| sabina18 a întrebat:

1 m-am vopsit cu blond satin de la casting creme gloss de o luna. coafeza mi-a propus sa ma dau cu un nuantator roscat stiind ca as vrea sa ma fac roscata. a mai incercat cineva sa se dea cu nuantator roscat peste un blond mai inchis? daca da, spuneti-mi cum a iesit sau o poza.

multumesc!
funda!

Răspuns Câştigător
| Blondddddddaaaaaa a răspuns:

E posibil sa iti iasa urat. du-te la un coafor sa te faca si intrebi pe cineva care stia cum ar putea sa iasa sigur :*, ca sa nu faci vreo prostie si sa iti para rau dupa. ca si nunatoru ala se ia la cateva spalari. dar iti vei strica parul degeaba. Sper ca te-am ajutat. :*

2 răspunsuri:
| Crizaurus a răspuns:

Nu da

| sabina18 explică:

De ce?