| anonyma15 a întrebat:

Nu m-am vopsit niciodata si vreau sa ma fac cu casting creme gloss de la loreal care este fara amoniac. Cam cat o sa tina culoarea? Parul meu este saten si vreau sa il fac roscat

1 răspuns:
| Crissu3005 a răspuns:

Eu sunt satena si m-am vopsit blonda tot cu vopsea de la loreal...nu am probleme cu culoarea, doar trebuie sa imi vopsesc periodic radacinile.Este destul de buna, nu ar trebui sa ai probleme. Am si o prietena vopsita roscat si e ok.