| girl95 a întrebat:

A cumparat cineva produse de pe site-ul celor de la miniPRIX? E pe bune, adica sunt de calitate? Sunteti multumiti?

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Calitatea este ceea ce vezi în mână, nu pe net!
Pa, pa.

| Lary_2950 a răspuns:

Da eu am comandat cateva haine, na sunt destul de bunute, dar sa ai grija la marimi ca nu prea corespund, eu de ex port 36 si mi-am comandat o bluza 36 dar imi era cam larga si a trebuit sa o stramtez

| ღmarynaღ a răspuns:

A comandat o prietena de-a mea, se pare ca e pe bune si mi se par unele de calitate happy