| ana_7801 a întrebat:

Miniprix are haine bune si de calitate? mie imi plac dar nu sunt sigura daca sunt de calitate, pentru ca nu mi-am mai cumparat niciodata de acolo.happy

4 răspunsuri:
| Crs a răspuns:

Chiar azi mi-a venit un colet. mi-am comandat o jacheta superba din denim love struck si e si de la bershka, este super. Pretul pe etihceta era de 26 de euro si eu am dat pe ea 54 lei. si inca un top fara bretele material foarte bun si tot de la bershka este pretul era de 6 euro pe eticheta si eu am dat pe el 19 lei. si materialele in general sunt bune. si hainele sunt si ieftine

| MissCamelia a răspuns:

Au si haine de firma. Gasesti acolo Bershka, H&M si altele. Mie-mi plac, si nu au toate defecte. Cele care au sunt intr-un loc special.pentru mai multe noutati si review-uri despre produse cosmetice, machiaj si ingrijire, intra pe http://camelcutza.blogspot.com/

| Flav a răspuns:

Are haine interesante, la un pret rezonabil. De fapt, toate hainele au fost refuzate in magazine, datorita unor defecte minuscule, de multe ori invisibil.
Daca-ti plac hainele, cumpara-le, nu ezita.

| heartgrenade a răspuns:

Unele sunt, altele nu... sunt, de fapt, haine cu mici defecte care ar fi trebuit sa apara in magazinele mai. de firma, sa zic asa