| fluffy_2714 a întrebat:

A folosit cineva gelul Puterea Ursului pentru a atenua vergeturile? S-au vazut rezultate? Daca da, dupa cat timp? Multumesc!

5 răspunsuri:
| Cσσкiє a răspuns:

Această cremă nu este pentru vergeturi, este un gel anti-reumatic, cu efect de încălzire! Vergeturile nu dispar cu creme, doar se estompează. Foloseşte crema de gălbenele, am auzit că e bună.

| bfvhjcv a răspuns:

Buna.crema nu este pentru atenuarea vergeturilor, ci este un gel antireumatic cu efect de incalzire:p.pentru vergeturi iti recomand gelul de corp cu aloe vera si plante bio din gama krauter, tot de la life care.

| Christina a răspuns:

Crema "puterea ursului" nu e pentru vergeturi, este un gel antireumatic (gel cu efect de incalzire)

| matraguna1 a răspuns:

Vergeturile NU dispar folosind creme. eventual doar celulita. vergeturile doar prin ajutor medical (interventie locala) pot fi eliminate.

| barabi12 a răspuns:

Pentru vergeturi se poate folosi crema anticelulitica impreuna cu crema vita de vie. mai multe informatii aici: http://www.krauter-shop.com/......caffeina-3