| TeoBizz a întrebat:

Acum câteva zile am scăpat Superglue pe pantalonii mei preferati şi nu se mai poate face nimic ca sa scot pata, dar mă gândeam să pun nişte ştrasuri pe punctele acelea. Şi sunt acele ştrasuri gen diamante şi mă gândeam că mă puteţi ajuta spunându-mi cum să le lipesc. Thx.

Răspuns Câştigător
| Coco_3708 a răspuns:

Tot cu superglue se lipeschee hee dar de data asta ai grija sa nu ii patezi mai rau sau poti lua lipici teztil acum depinde si de stras exista strasuri care au deja lipici si le pui direct sau strasuri pe care le poti coase succes :*

2 răspunsuri:
| Wotan a răspuns:

N este initiala cu care v-a incepe numele viitorului tau iubit. inima din cartof si din ou inseamna ca relatia voastra va fi imbelsugata

| bubulina_3921 a răspuns:

Pai depinde de strasuri, daca se lipesc cu Superglue sau strassuri din alea care se baga in pantaloni(sau orice material).Se face in felul uramator:bagi strasul cu cei 4 tepisori in jurul petei si apoi strangi tepisorii pe dedesubtbig grin...baftabig grinkiss