| Irene000 a întrebat:

Buna, acum cateva zile am vazut o tipa care avea niste blugi gen mom jeans sa zicem, culoarea albastru, si la spate la buzunare avea desenata o luna sau idk nu mai tin minte, ideea e ca buzunarele de la spate aveau desene facute pe ele, deci intrebarea e daca stiti ce marca erau blugii, sau daca stiti de pe ce site uri as putea gasi sa-mi iau si eu pentru ca ii ador. Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Greu de zis ce marcă erau blugii.
https://www.glami.ro/blugi-pentru-femei/flori/

| Sorina637 a răspuns:

Cel mai probabil sunt desenati de ea. Multi, inclusiv eu am ales sa ne desenam pe buzunare, sau chiar pe blugi, anumite desene, inscriptii etc. De obicei, cei gata desenati sunt extreeeeeeemi de scumpi. Dar daca chiar vrei sa dai o gramada de bani pe asa ceva, iti recomand sa ti iei de la funkers.ro
Au o calitate foarte buna.