| EuSiAtatoO a întrebat:

Hey tpu.Acum ceva vreme am vazut un site cu comicuri cu stickman,dar tin minte ca in majortatea comicurilor aveau burta desenata cu maro si cu albastru.(deci nu erau chiar „stick-uri" laughing ), si nu mai stiu site-ul.Imi spuneti va rog cum se numeste?
multumesc, dau funda!

3 răspunsuri:
| EuSiAtatoO explică (pentru PiscotelCs):

Multumesc,m-ai ajutat fooarte mult.
Daca toata lumea ar cauta pe google, cum crezi ca ar putea primi astia de pe TPU fundele alea inutile? Daca nu stii site-ul respectiv, mai bine te abtii sa comentezi (parerea mea).

| DarkWerewolf13 a răspuns (pentru EuSiAtatoO):

Ai perfecta dreptate