| Suzy a întrebat:

Buna all!

Deci... mi-am facut cont pe metropolitan, pentru a deveni reprezentant si acum vreau catalogul si imi zice:

Comandati un catalog, si il veti primi gratuit in cutia postala, iar cand vreau sa comand trebuie sa platesc 1, 28Ron. Asta include si transportul? Cn mai este reprezentant? dau funditatongue

Răspuns Câştigător
| Diamond_9930 a răspuns:

Buna Suzy.Chiar daca acolo scrie ca trebuie sa platesti atat cand comanzi catalogul nu te afecteaza cu nimic.Adica iti vine catalogul prin posta si nu platesti nimic... e doar o formalitate pretul de la catalog.Mult succes si la cat mai mult comezihappy

2 răspunsuri:
| Diamond_9930 a răspuns:

Iubita nu trebuie sa platesti transportul pentru un catalog.Si catalogul si transportul sunt gratiswinking

| freaks2 a răspuns:

Am fosthappy

da deci

trebuie sa platesti taxa de transport
cand comanzi lucrurile de la mitropolitan in valoare de peste 100 de lei transportul e gratuit parca

deci

usor si calm

sper sa fii un reprezentant bun

funda?:*