| Ada_3323 a întrebat:

Buna am 10 ani (in 23 iulie fac 11) perfect si vreau sa imi fac unghii french numai ca nu stiu cum fara gel nu vreau sa arat ca o pitipoanca sau o fitoasa vreau sa imi fac unghiile intr-un mod super cool si sa arate bine funda pentru cel mai bun raspuns pls astept pareri si ideei :X :*

Răspuns Câştigător
| Bibuşca a răspuns:

Buna!
Uite niste modele de unghi care mie mi se par cool acelea sunt niste sugestii de inspiratie nu trebuie sa le faci neaparat la fel trebuie doar sa te inspiri:
http://www.lyla.ro/machiaj/showArticol.php?articol=Modele-unghii
Pa,pa!

4 răspunsuri:
| Dianaa94 a răspuns:

Pai in primul rand tai scotch(scoti)fasii mici si pui deasupra locului liber(linia alba-data cu oja alba)apoi dai cu oja alba apoi dezlipesti scotchul si iti dai cu lac.simpluwinkingSi fara gel ca de la gel iti strici unghia si costa asa ca...

| Dianaa94 a răspuns:

Scoci*

| calutuuuu a răspuns:

Nu stiu funda?