| crystinascumpik a întrebat:

Am 12 ani si vreau sa ma pensez, dar mama nu vrea! Va rog spuneti-mi cum sa fac sa o conving!

3 răspunsuri:
| Patrăţel a răspuns:

Probabil are un motiv intemeiat pentru care nu te lasa.Pe mine mama abia m-a lasat sa ma pensez, fiindca nu prea era de acord, si aveam 14! happy Motivul? Este o grija in plus, trebuie sa mergi lunar, sau daca e nevoie chiar de 2 ori pe luna, asa ca nu recomand. Daca e neaparata nevoie, eu zic ca se merita.Si prin neaparata nevoie ma refer ca sunt dese sau unite, in schimb daca sunt micute si nu se vad asa tare, lasa-le acolo pana mai tarziu!happy Bafta.

| DarkBlood32 a răspuns:

Şi eu am tot 12 ani, şi la fel, mama nu mă lasă să mă pensez. Nu este indicat la vârsta asta să te pensezi.

| RainbowExplosion a răspuns:

Si eu sunt la fel dar mama ta are dreptate deoarece daca te pensezi putin mai tarziu. pe la 13-14 ani n-o sa te doara asa tare happy eu iti spun asta deoarece mi-a spus cosmeticiana laughing