| anonim_4396 a întrebat:

Buna :* am 14 ani, 1.55 si sunt cam slabuta sa zic asahee hee am doar 37-38 kg.sadspuneti-mi si mie ce sa fac ca sa ma ingras si eu mai mult la picioare deoarece le am cam subtirisad, si inca o problema sa zic asa, chiar daca eu mananc cat de cat bine, adica am cam 3 mese pe zi, fac burta dar nu se pune si alt undeva, insa tot mi se vad oasele bazinului, dar foarte rau nu. Ce ar trebui sa fac ca sa : ma ingras la picioare? si sa nu mi se mai vada oasele bazinului.Multumesc foarte mult si sanatate la totsi:*

9 răspunsuri:
| Tabii. a răspuns:

laughingNu trebuie sa te mai ingrasi, fetito.Cat vrei sa ai? 45 de kg la 1. 55?laughingE bine cum esti.

| Tabii. a răspuns:

Chiar nu trebuie sa te mai ingrasi, mai ales ca nu esti inalta rau.Gandeste-te mai bine, poate ca atunci cand o sa fi grasa o sa iti doresti sa fi slaba.:*

| Beatrice a răspuns:

Pff. aceeasi problema am si eu.manac dar nu se pune deloc! bag vitamine la greu in mine, si nimic! iti recomand sa faci niste analize la sange si urina! deci nu stiu cum sa-ti spun dar exact aceeasi problema am si eu... xD Dupa analiza mi-a iesit "malnutrita", si daca nu manaci pot lesina sau chiar mai rau sad cand am auzit m-am speriat si de atunci manac in continuu ca sa nu patesc nimic rau sad Incearca sa faci sport pentru pofta de mancare, si pentru puterea picioarelor tare
Succes! kiss
P. S.: Cand te'ai saturat de mancare, incearca sa faci un efort sa mai bagi putin in tine.hee hee

| hugo a răspuns:

Niciodata sa nu mananci paste HAINOASErolling on the floordoar fainoase:d

| brunetteee a răspuns:

Pai nu ai cum sa te ingras doar la picioare happy daca te ingrasi te ingasi tot corpul. mananca si tu de mai multe ori pe zi si cat mai multe lactate, paste hainoase, dulciuri, cartofi prajiti si cumparati de la farmacie niste vitamine pentru ingrasare. succeshee hee

| CuppiDoon a răspuns:

Nu trebuie sa o pui pe biata fata sa manance continuu... dar un tub de calciu eferescent nu ar strica...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai ziceam si eu sa ajung macar la 41-42 de kg...nu vreau sa fiu grasa sau astea, mai bine slaba decat in extrema cealalta.La mine este problema la picioare deoarece le am prea subtiri si vreau sa fac ceva ca sa am picioarele mai "grase" sa zic asalaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Chiar nu trebuie sa te mai ingrasi, mai ales ca nu esti inalta rau.Gandeste-te mai bine,poate ca atunci cand o sa fi grasa o sa iti doresti sa fi slaba.:*

| csper a răspuns:

Salut. Pot spune sigur ca piine nu prea maninci, schimba-ti regimul alimentar, incearca sa maninci la amiaza kit mai mult si uskat, poate vei avea rezultatele dorite...sukces