| ancutza_4814 a întrebat:

Sunt cam slabuta, nu exagerat, insa am burta cam mare.Nu e o problema medicala.Mereu dupa ce mananc parca toata mancarea se pune pe burta si nu pe picioare sau maini.

Ce vreau eu este sa stiu cum pot da jos burta pana in vara.Si daca trebuie sa fac abdomene cam cate ar trebui sa fac si in decurs de cat timp.Va rog sa ma ajutati. Daca stiti ceva in afara de abdomene imi puteti spune.Multumesc.Dau funda cu mare placere!:*

1 răspuns:
| QueenE a răspuns:

Buna

Pai trebuie sa faci abdomene dimineata 15 si seara la fel,,
dar pe langa abdomene poti sa alergi vreo 1 ore jumatate de ora, si sa mananci si fructe!

Sper ca te am ajutat
Bye.Bye!