| roxana94 a întrebat:

Am 17 ani si 1.78 inaltime. Credeti ca sunt prea inalta sa port tocuri? ma refer la tocuri de 7-8 cm.

Răspuns Câştigător
| stefanutza27 a răspuns:

Prietena mea are 1.80 si poarta tocuri. Nu cred ca e o problema inaltimea, ci felul cum te simti pe tocuri. Eu port tot timpul tocuri si ma simt grozav. Adica fara tocuri (si multe altele) nu ma simt eu.

6 răspunsuri:
| Doloresidk a răspuns:

Sper sa nu te superi, dar nu ti s`ar potrivi deloc pantofi cu toc atat de inalt.

In opinia mea, modelele acestea ar fi o idee mult mai buna :D :http://www.2chic.ro/wp-content/uploads/2010/06/sanda_toc_jos.jpg

Bafta :*

| b3by13 a răspuns:

Buna.si eu am 17 ani si 1.71 si pot purta tocuri n-am nicio treaba, pot purta orice vreau mai ales ca sunt inalta si arat bine :p eu zica sa incerci si vezi cum te simti tu cu ele. daca te vezi prea inalta, incearca niste tocuri de 5. nu esti niciodata prea inalta ca sa porti tocuri tongue trebuie sa te simti tu bine pe ele.

| oo0Giu0oo a răspuns:

Nu esti prea inalta. Daca iti plac tocurile poarta-le cu incredere!

| eddieoffroad a răspuns:

Eu am 15 ani si 1, 77 tot inaltimewinkingNu prea as crede ca iti mai trebuie tocuri.Depinde si cum te simti tu pe tocuri, ai mai purtat? Daca da, ar trebui sa-i intrebi si pe ceilalti cum li se par ca aratiwinkingSper ca te-am ajutatwinking

| Alina_9112 a răspuns:

Nu.Nu esti prea inalta. Poti purta tocuri fara nicio jena, in plus tocurile fac o femeie mai atragatoare, mult mai frumoasa.(si sa fim serioase ce barbat nu si-as dori o femeie inalta si frumoasa langa el).

| Laura_1412 a răspuns:

Nu scupo, nu esti prea inalta este o marime aproximativ perfecta... dar totusi daca tie ti se pare ca e bine... poarta.