| teiube a întrebat:

BUna am 19 ani si vreau sa muncesc sunt foarte talentaa la desen ma pricep sa desenez corpuri si haine as vrea sa lucrez in domeniul dizain dar ori unde este bine dar sa fie cu desen

2 răspunsuri:
| Nymphetamine a răspuns:

Degeaba esti talentata daca nu sti sa scrii si nu ai facut un liceu sau cel putin un curs de arta/desen/design. Nu te angajeaza nimeni fara pregatire. happy

| teiube explică:

Cred ca tipa respectiva are curs nu stiu ca nu e anuntul meu e al unei prietene nu inteleg de ce totii cred ca e al meu