| Anna_5295 a întrebat:

am aproape 16 ani si vreau sa ma ingras si sa ma mai dezvolt fizic. cum as putea reusi? fundita si voturi! mersi anticipat...

4 răspunsuri:
| ikram a răspuns:

Daca vrei sa te dezvolti, iencepe sa practici un sport (handbal, basket, tenis), astfel te vei dezvolta frumos, nu incepe sa mananci in prostie ca asta te va ingrasa, si de pus e usor, de dat jos e mai greu. Si iti va parea rau.

Oricum si cu varsta te vei mai dezvolta, esti inca in perioada de crestere.

| elisarktis a răspuns:

Daca esti baiat mananca multa paine painea ingrasa mai tare ca carnea de porc.Incearca sa faci multe flotari pentru fizic si sport dimineata

daca esti fata chestia cu painea ramane valabila si in loc de flotari incearca intinderi & alerga pe afara(partea cu alergatul pe afara pot sa o faca si baieti)Funda:X

| Anna_5295 explică:

Sunt fata! straight face