| pitty003 a întrebat:

Buna,am auzit ca da folosesti ulei de ricin iti creste parul... insa problema mea e dificila... Am fruntea lata si copii/colegii rad de mine asa ca. am folosit multe tratamente dar nu au reusit asa ca m-am decis cu uleiul de ricin dar nu stiu daca e buna pentru frunte sa pun sa creasca

batting eyelashes Fundita

Răspuns Câştigător
| Bv_Robii_1995 a răspuns:

E Ok!

2 răspunsuri:
| cristimihailov a răspuns:

O intrebare: cum poti sa indesesti parul cu uleiul de ricin?

Nu oare foliculii de par au nevoie de ceva care sa ii inmulteasca? Cum genereaza noi foliculi de par uleiul de ricin?

| Madi11 a răspuns:

E bun pentru cresterea parului si mai ales mie mi-a intarit parul.