| ioana_9142 a întrebat:

am auzit ca exista un program in care iti pui poza, si iti arata cum o sa arati peste multi ani...cum se numeste?
Imi dati si mie un site?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista situri, cauta pe google in forumuri, eu am intrat anul trecut pe un astfel de site si dupa ce am trimis cateva poze cu pisici am luat ban straight face not funny ...am vrut sa vad cat de urata va fi pisica... Te duci in google si scrii "program cu care vezi cum vei arata la batranete" ...sau scrie in engleza... daca esti urata la batranete sa nu ne arati siturile kiss

25 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Nu am auzit de programul asta.Chiar exista?straight face

| Sara2 a răspuns:

Mi-am facut si eu asta si m-am speriat de cum o sa atat, ce gluma buna laughing

| viki a răspuns:

Eu n-am auzit de program, dar poate exista.

| Angellina a răspuns:

Daca afli, trimite`mi si mie numele lui, site`ul, ceva.

stiu ca exista, am vazut pe net cum am facut celebritatile sa arate mult mai in varsta pe niste poze.
probabil merge si cu photoshop...

| adi a răspuns:

Cred ca exista, am auzit si eu, dar nu stiu cum se numeste.

| Ally a răspuns:

Doamne? chiar exista asa ceva?

| death a răspuns:

Exista nişte programe specializate, folosite de FBI şi la care nu prea avem noi acces. Cu toate astea, poţi căuta pe Gogu "digital ageing software", poate găseşti nişte titluri.

| delia_6706 a răspuns:

Buna, ioana! Cati ani ai?

| cutie a răspuns:

Iii!

| adi_7507 a răspuns:

Cred ca te referi la site-ul asta.
http://www.yearbookyourself.com
sau
http://www.cumaratlapensie.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca exista un asfel de program laughing
by zui

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ioanaaaaaaaaaa! firai antena! cind o sa zic dormi! dormi! si la unu doi trei biribi biribaboi, zic trezeste-te te trezesti! bine?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu as vrea sa ma vad mai batrana

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce chestie.laughing am sa incerc si eu. sunt tare curioasa daca am sa fiu la fel de urataoh go on :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu de el il am intra pe id asta
razvan_mafiotu9@yahoo.com
ca

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi l-am facu sh mam speriat laughing rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

[IMG]http://tinypic.com/ poza.jpg[/IMG]) intra ca ii frumos

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca exista dar nu al am la avut o fata

Răspuns utilizator avertizat
| dracky a răspuns:

Se poate aici: http://www.faceresearch.org/
:)

| ale_6601 a răspuns:

Da exista pe Google, "how you will look old"... dar eu nu am reusit. Bafta

| 1234_3316 a răspuns:

Da este asa ceva am avut mai inainte dar nu arata deloc corect