| jaqueline94 a întrebat:

Am auzit zvonuri cum ca daca esti in timpul menstruatiei, vopseaua de par nu se prinde. Sunt in a 3 a zi de menstruatie, voi ce ma sfatuiti? Sa ma vopsesc sau mai bine aman? Multumesc.

5 răspunsuri:
| OoBunnyoO a răspuns:

Depinde de la persoana la persoana. Nici la mine nu se prinde. Am incercat de trei ori si de fiecare data am avut acelasi rezultat. Mi-a prins, insa mi-a prins foarte putin. Insa, am prietene care nu au avut nicio problema atunci cand s-au vopsit in timpul menstruatiei.
Depinde de tine. Exista riscul sa nu iti prinda, insa exista si sanse sa iti prinda. Eu daca as fi in locul tau, ca sa fiu sigura, as mai avea rabdare cateva zile. Nu este ca si cum trei, patru zile ar conta foarte mult, parul creste extrem de putin in atatea zile.

| dana12848 a răspuns:

E doar o superstitie ..nu cred ca e adevarat

| stanel97 a răspuns:

Eu iti recomand sa amani! E adevarat faptul ca vopseaua de par nu se prinde in timpul menstruatiei

| 1girl a răspuns:

Nu e sigur, mai bine amani.

| jaqueline94 explică:

Dau funda!