| deiadenisa a întrebat:

happy Am avut niste cosuri dar cu timpul s-au dus.Partea proasta e ca au ramas pete rosii si ma enerveaza lucrul acesta. Sunt celule moarte. Ce as putea face ca sa am tenul neted aproape perfect fara nici-o pata? Va rog, sfatuiti-ma! :*

Răspuns Câştigător
| spioanele3 a răspuns:

Fa-ti un gomaj cu miere si malai.

5 răspunsuri:
| AikkoxD a răspuns:

Îţi exfoliezi pielea regulat şi foloseşti zeamă de lămâie.

| pcsick a răspuns:

Voi fetele... stati zi si noapte cu fata in oua, miere, malai etc etc si vreti sa aveti parte de minuni.

| FashionQueen a răspuns:

Foloseste o crema de zi, una de noapte si masti pentru hidratare si catifelare. Iti vor disparea, am avut si eu problema asta.

| DalyDanyOana a răspuns:

Poi,ai putea ca dimineata cand te caci moale cacatu il bagi intr-o punga si dupa aia til intinzi pe fatau. Il lasi sa actioneze 10-15 minute iar apoi iiti umezesti fata cu pisatul unei persoane gravide si apoi iti speli fata cu apa clocotita.Si a doua zi petele vor disparea fara nici o singura urma doar cu putine arsuri

| deiadenisa explică:

DalyDanyOana ce ar fi sa mergi pe traseu? Tarf* dracu. S**i Pul*.