| rihanna7865 a întrebat:

Dau fundita! am pete rosii de la cosuri ...cum as putea scapa de ele urgent?

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună,
Poți incerca crema Retin-A. O prietenă a folosit-o și i au dispărut petele de la coșuri, dar cea mai bună crema ar fi cea de gălbenele.
Sper că te am ajutat.

| Tau_Rebelul_1990 a răspuns:

Incearca fond de ten, nuantator.corector..sau o crema anti cosurii

| MicutelesecretoaseN a răspuns (pentru Tau_Rebelul_1990):

Fondul de ten, mai mult ti le face mai vizibile si mai multe!

| xRebecaaa a răspuns:

Păi, așa mi-a apărut și mie.
Eu am folosit crema de gălbenele.
Ți-o recomand.

Te pup!

| BogdanBGD95 a răspuns:

Eu am folosit Anti-agnee de la gerovitalplant si mi s-a parut foarte buna. Daca vrei ceva rapid, am mai vazut ca ar merge cu aspirine strivite si amestecate cu putina apa si pusa pasta aia pe cos sau pe pata ramasa. Nu o sa ti se mai vada pata in ziua aia, in caz ca ai vreun eveniment special

| MicutelesecretoaseN a răspuns:

Incearca zeama de lamaie sau spirt, ele vor face sa iti dispara infectia! Funda?