| Vanessavanessa a întrebat:

Buna am avut un herpes pe obraz si cum mi-a trecut dar mi-a lasat semn o pata.cum sa scap de ea?

Răspuns Câştigător
| QuiPp a răspuns:

Http://www.ziare.com/viata-sanatoasa/sanatate/la-ce-e-buna-ceapa-798372

Incearca asta, sper sa te ajute.

3 răspunsuri:
| AleCSanDruCF a răspuns:

Pai eu zic sa mergi la medic, dermatoloc, nu incerca sa rezolvi singura asta. Parerea mea e ca o sa treaca de la sine, dar totusi nu e bine sa risti. Multa bafta!

| QuiPp a răspuns:

Ai putea incerca crema de galbenele sau ulei de ricin ^^

| Vanessavanessa explică (pentru QuiPp):

Am cumparat de la farmacie crema cu echinacea(recomandata de dermatolog) dar nu am rezolvat nimic