| AndraEatsyourBrain a întrebat:

Am culoarea parului : saten inchis spre saten deschis. Daca ma vopsesc cu saten deschis sau blond mai inchis ce culoare iese? sau sa ma vopsesc bruneta? cum ar fi mai frumos?
Dau FUNDA! :*

Răspuns Câştigător
| Gabielle a răspuns:

Depinde si de culoarea pielii si a ochilor...Eu as zice sa nu te faci negru ca imbatraneste. Daca te faci cu saten deschis sau blond inchis o sa ti se mai deschida culoarea parului cu cateva tonuri.

1 răspuns:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Alege orice culoare, mai puțin negru că te va maturiza extrem de mult.
Pa, pa.