| nattyC_6241 a întrebat:

am decis sa imi schimb look-ul si sa ma tund si sa imi bag suvite.sunt bruneta, ochi caprui si un ten deschis la culoare.as dori niste sfaturi. nu vreau sa imi tai din lungimea parului care este pana pe la jumatatea spatelui si as vrea bretonul intr-o parte. dati-mi niste idei referitoare la tunsoare si la culoarea suvitelor. daca aveti si niste poze ar fi super. msy!

Răspuns Câştigător
| ro0xyy a răspuns:

Ca si mine,eu pe viitor o sa imi fac breton intr-o parte,lungimea o pastrez,doar ca mai tai din varfuri ca sa creasca mai repede,momentan am suvite rosii si se vad f. bine, daca nu iti place rosu ca suvita, alege movul dar unul mai inchis, sper ca te-am ajutathappy

3 răspunsuri:
| ro0xyy a răspuns:

Ma bucur ca te-am ajutatlove struck

| Silviix3 a răspuns:

Buna!
Iti "bagi" suvite? Scuza'ma dar nu ma pot abtine sa nu rad.Nu stiu ce sa zic despre bretonul pe-o parte.Toata lumea are.Nu vrei sa fii mai originala? Vrei sa arati ca toate celalalte fete?
Bye

| nattyC_6241 explică:

Mersi mult ro0xyy...chiar suvitele rosii le-am ales si m-am indragostit de eletongue